Fotele i pasy do wózków widłowych

 

Oferujemy fotele do wózków widłowych najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fotele oryginalne  np. Grammer oraz fotele uniwersalne, w tym fotele amortyzowane.

Fotele do wózków widłowych występują w wersji amortyzowane, nieamortyzowanej, składane lub nieskładane. Do foteli oferujemy bardzo solidne pasy polskiej produkcji z atestem. 

Wszystkie nasze pasy i fotele do wózków widłowych spełniają wymogi UDT wg dyrektywy maszynowo narzędziowej 98/37/WE. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Zapytania o fotele do wózków widłowych : info@spare.pl

tel: 22 723 92 90

kom: 501 510 436

WYBRANE PRODUKTY Z OFERTY:

Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.