Fotele i pasy do wózków widłowych

 

Oferujemy pasy i fotele do wózków widłowych najlepszych producentów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fotele oryginalne oraz fotele uniwersalne, w tym fotele amortyzowane.

Fotele uniwersalne występują w wersji amortyzowanej-nieskładanej i w wersji składanej-nieamortyzowanej. Do foteli oferujemy bardzo solidne pasy polskiej produkcji z atestem. Pasy dostępne są z automatycznym zwijaczem. W komplecie otrzymują Państwo  części do wózków widłowych ułatwiających ich montaż.

Wszystkie nasze pasy i fotele do wózków widłowych spełniają wymogi UDT wg dyrektywy maszynowo narzędziowej 98/37/WE. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

WYBRANE PRODUKTY Z OFERTY:

Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.