Zwroty i reklamacje

Gwarancja:

Gwarancja na części zamienne wynosi 6 miesięcy. Wózki paletowe z wagą i bez, widły, przedłużki wideł, pługi, opony i opaski do wózków gwarancja 12 miesięcy. Gwarancja 30 mięsięcy - wózki Zakrem. Wózki KPZ Wagen - gwarancja 12 miesiący lub 24 miesiące.

Udzielamy gwarancji tylko pod warunkiem konserwacji wózków zgodnie z Rozporządzeniem RMGPIPS z dnia29.10.2003r. oraz terminowej zapłaty za towar.
Reklamacje przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej.

Podstawą do reklamacji ogumienia jest zgodność numerów fabycznych na produkcie z fakturą. 

Podstawą do reklamacji opon pnaumatycznych, jest eksploatacja opon z zalecanym przez producenta coiśnieniem opon. Wymagane ciśnienia przy eksploatacji opon pneumatycznych na stronie http://www.spare.com.pl/porady-techniczne/zalecane-cisnienie-w-oponach-do-wozkow-widlowych.

W przypadku problemu z zakupionym u nas produktem, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny bezpośrednio z naszą firmą lub z producentem sprzętu podanym na dokumencie gwarancyjnym.

 

Zwroty

Części błędnie zamówione przez odbiorcę przyjmowane są tylko w przypadku, gdy ich wartość jednostkowa przekracza 100 pln netto.
Ewentualne zwroty są ustalane każdorazowo indywidualnie i przyjmowane wyłącznie w terminie 14 dni od daty zakupu. Koszty zwrotu towaru są ustalane każdorazowo indywidualnie i wynoszą
minimum 15% wartości towaru plus wszystkie koszty transportów. W przypadku części dużogabarytowych koszty zwrotu ustalane są indywidualnie.
Nie ma możliwości zwrotu produktów z adnotacją na ofercie czy fakturze o braku możliwości zwrotu oraz wykonanych na specjalne zamówienie, pod konkretne wymiary.

 

Pytania na temat gwarancji lub zwrotów:

tel: 22 723 92 90

e-mail: info@spare.pl