Ręczne wózki paletowe, paleciaki, wózki do palet.

Wózki paletowe ręczne, paleciaki ręczne, wózki do palet.

Oferujemy paleciaki ręczne o różnym zastosowaniu. Ułatwiają one transport różnego rodzaju towarów na terenie sklepu, magazynu a także innych zakładów pracy. Wózki paletowe ręczne dostępne są o długości: 800mm, 1000mm oraz 1150mm, dzięki czemu każdy może wybrać model dostosowany do potrzeb własnej firmy. Większość towaru posiadamy na magazynie i jesteśmy w stanie dostarczyć go do klienta firmą kurierską w ciągu 24h.

Oferowane przez nas paleciaki ręczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów dostosowanych do wymagań dyrektywy europejskiej.

Ręczne wózki paletowe to doskonałe rozwiązanie do transportu ładunków, takich jak transport poziomy, kompletacja zamówień, załadunek, rozładunek oraz podnoszenie. Zaprojektowane zostały z myślą o łatwości obsługi, tak aby transport towarów był bezpieczny i wydajny przy użyciu małej siły.

Paleciaki ręczne w większości posiadają udźwig 2500kg i długość wideł 1150mm.Taka długość wideł pozwala na pracę ze standardową europaletą.

W naszej ofercie można znaleźć wózki do palet o długości wideł:

  •       800mm

  •       900mm

  •      1150mm

  •      1600mm

  •      1800mm

  •      2000mm

Wózki paletowe można nabyć w różnych szerokościach, o różnych udźwigach, rodzajach kół i rolek. Konstrukcje posiadają także dodatkowe funkcje (hamulec, barierki zabezpieczające).Najpopularniejszym produktem w tej kategorii są paleciaki ręczne o długości 800mm, które pozwalają na pracę w węższym korytarzu roboczym czy na podnoszenie europalet prostopadle do dłuższego jej boku.

Ich konstrukcja sprawia, że wystarczy kilka do kilkunastu ruchów pompujących aby podnieść paletę na wysokość umożliwiającą jej transport.

W standardowym wyposażeniu wózki paletowe ręczne posiadają gumowe lub poliuretanowe koła przednie (przy dyszlu) oraz poliuretanowe rolki najazdowe ( na końcach wideł ).

Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic do obejrzenia wózków paletowych w naszej siedzibie Al. Jerozolimskie 261, Warszawa - Michałowice.

WYBRANE PRODUKTY Z OFERTY:


Instrukcja wózka AC-25 pobierz PDF. Instrukcja obsługi wózka paletowego model AC-25  

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF. Karta gwarancyjna wózka paletowego AC-25  

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF.  Warunki gwarancji wózka paletowego AC25, SACE25, TRP007

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF. Warunki gwarancji wózka paletowego AC20, ALC20, HTP-20 2000mm

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF. Warunki gwarancji wózka paletowego AC20, ACL20, HTP-A 1800mm

 

 

Ręczny wózek paletowy zasada działania:

Ładunek podnoszony jest za pomocą wahadłowego ruchu dyszla przy położeniu dźwigni w pozycji – PODNOSZENIE

Opuszczanie ładunku odbywa się za pomocą ustawienia dźwigni w pozycji – OPUSZCZANIE.

Natomiast ruch i kierowanie wózkiem odbywa się za pomocą ustawienia dźwigni w pozycji neutralnej – JAZDA.


Wózek paletowy, paleciak obsługa.