Ręczne wózki paletowe, paleciaki, wózki do palet.

Wózki paletowe ręczne, paleciaki ręczne, wózki do palet.

Oferujemy paleciaki ręczne o różnym zastosowaniu. Ułatwiają one transport różnego rodzaju towarów na terenie sklepu, magazynu a także innych zakładów pracy. Wózki paletowe ręczne dostępne są o długości: 800mm, 1000mm oraz 1150mm, dzięki czemu każdy może wybrać model dostosowany do potrzeb własnej firmy. Większość towaru posiadamy na magazynie i jesteśmy w stanie dostarczyć go do klienta firmą kurierską w ciągu 24h.

Oferowane przez nas paleciaki ręczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów dostosowanych do wymagań dyrektywy europejskiej.

Ręczne wózki paletowe to doskonałe rozwiązanie do transportu ładunków, takich jak transport poziomy, kompletacja zamówień, załadunek, rozładunek oraz podnoszenie. Zaprojektowane zostały z myślą o łatwości obsługi, tak aby transport towarów był bezpieczny i wydajny przy użyciu małej siły.

Paleciaki ręczne w większości posiadają udźwig 2500kg i długość wideł 1150mm.Taka długość wideł pozwala na pracę ze standardową europaletą.

W naszej ofercie można znaleźć wózki do palet o długości wideł:

  •       800mm

  •       900mm

  •      1150mm

  •      1600mm

  •      1800mm

  •      2000mm

Wózki paletowe można nabyć w różnych szerokościach, o różnych udźwigach, rodzajach kół i rolek. Konstrukcje posiadają także dodatkowe funkcje (hamulec, barierki zabezpieczające).Najpopularniejszym produktem w tej kategorii są paleciaki ręczne o długości 800mm, które pozwalają na pracę w węższym korytarzu roboczym czy na podnoszenie europalet prostopadle do dłuższego jej boku.

Ich konstrukcja sprawia, że wystarczy kilka do kilkunastu ruchów pompujących aby podnieść paletę na wysokość umożliwiającą jej transport.

W standardowym wyposażeniu wózki paletowe ręczne posiadają gumowe lub poliuretanowe koła przednie (przy dyszlu) oraz poliuretanowe rolki najazdowe ( na końcach wideł ).

Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic do obejrzenia wózków paletowych w naszej siedzibie Al. Jerozolimskie 261, Warszawa - Michałowice.

WYBRANE PRODUKTY Z OFERTY:


Instrukcja wózka AC-25 pobierz PDF. Instrukcja obsługi wózka paletowego model AC-25  

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF. Karta gwarancyjna wózka paletowego AC-25  

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF.  Warunki gwarancji wózka paletowego AC25, SACE25, TRP007

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF. Warunki gwarancji wózka paletowego AC20, ALC20, HTP-20 2000mm

Gwarancja wózka AC-25 pobierz PDF. Warunki gwarancji wózka paletowego AC20, ACL20, HTP-A 1800mm

 

 

Ręczny wózek paletowy zasada działania:

Ładunek podnoszony jest za pomocą wahadłowego ruchu dyszla przy położeniu dźwigni w pozycji – PODNOSZENIE

Opuszczanie ładunku odbywa się za pomocą ustawienia dźwigni w pozycji – OPUSZCZANIE.

Natomiast ruch i kierowanie wózkiem odbywa się za pomocą ustawienia dźwigni w pozycji neutralnej – JAZDA.


Wózek paletowy, paleciak obsługa.

Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.