Wózki paletowe

Dowiedz się więcej
Sortuj według
Rodzaj wózka
Długość wideł
Szerokość całkowita
Koła
Rolki
Antyelektrostatyczny ESD
Nierdzewny
Ocynkowany

Wózki paletowe ręczne, paleciaki ręczne, wózki do palet.

Oferujemy paleciaki ręczne o różnym zastosowaniu. Ułatwiają one transport różnego rodzaju towarów,

 

Wózki paletowe ręczne dostępne są o długości: 800mm, 1000mm, 1150mm, 1500mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm oraz 2500mm, dzięki czemu każdy może wybrać model dostosowany do potrzeb własnej firmy. Większość towaru posiadamy na magazynie i jesteśmy w stanie dostarczyć go do klienta firmą kurierską w ciągu 24h.

 

Oferowane przez nas paleciaki ręczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów dostosowanych do wymagań dyrektywy europejskiej.

Ręczne wózki paletowe to doskonałe rozwiązanie do transportu ładunków, takich jak transport poziomy, kompletacja zamówień, załadunek, rozładunek oraz podnoszenie. Zaprojektowane zostały z myślą o łatwości obsługi, tak aby transport towarów był bezpieczny i wydajny przy użyciu małej siły. Paleciaki ręczne w większości posiadają udźwig 2500kg i długość wideł 1150mm. Taka długość wideł pozwala na pracę ze standardową europaletą.

Wózki paletowe można nabyć w różnych szerokościach, o różnych udźwigach, rodzajach kół i rolek. 

Konstrukcje wózków paletowych posiadają także dodatkowe funkcje jak hamulec, barierki zabezpieczające. 

 

Nasza oferta wózków paletowych obejmuje polska markę paleciaków Zakre, polska markę paleciaków z wagą KPZ 71-9 oraz wózki standardowe produkowane w Azji.