Opony do wózków widłowych

Dowiedz się więcej

Opony do wózków widłowych pneumatyczne i superelastyczne.

 

Odpowiednio dobrane opony do wózków widłowych zapewniają ich prawidłową eksploatację. Źle dopasowane mogą powodować niewłaściwą amortyzację, mniejszą przyczepność oraz trakcję, nadmierne zużycie elementów zawieszenia i samego ogumienia. Wymiana innych części do wózków widłowych może nas sporo kosztować.

 

Opony do wózka widłowego i ich rodzaje:

Opony do wózków widłowych dostępne są w wielu rodzajach, ponieważ znajdują zastosowanie w różnych środowiskach pracy. Wyróżniamy:

  • opony pneumatyczne (opony niebrudzące i czarne)

  • opony pełne superelastyczne (czarne i niebrudzące)

  • opaski superelastyczne do wózków widłowych

Oferujemy opony do wózków widłowych uwzględniające różne klasy jakościowe, w tym z najwyższej klasy (premium), takich marek jak: Continental, Solideal, Ad-trak, Kabat, Michelin, Barum, Armour.

Dbając o jakość oferowanych przez nas części do wózków widłowych w naszym magazynie posiadamy w ciągłej sprzedaży dużą część asortymentu. W większości przypadków jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienie w ciągu 24 h. Zamówione opony superelastyczne (tzw. opony pełne)  montujemy na specjalnej prasie do tego celu przystosowanej, dlatego możemy dać gwarancję solidności i jakości wykonanej usługi.


Opony do wózków widłowych wymieniamy w naszym magazynie w Warszawie lub bezpośrednio u klienta (montaż opon u klienta na mobilnej prasie hydraulicznej)

 

                                                                                              

Opony Continental do wózków widłowych.

 

 

 

Opony Barum do wózków widłowych.

   

 

 

opony kabat do wózków widłowych