Czy warto kupić wózek paletowy Zakrem?

Zakrem — polski producent wózków paletowych ręcznych

Wiele firm nie wyobraża sobie codziennej pracy bez używania wózka paletowego, czyli tak zwanego paleciaka. Służą do rozładunku towaru np. na terenie sklepu w hurtowniach czy magazynach — wszędzie gdzie potrzebny jest przewóz na krótki dystans.

Do prawidłowej pracy wózka paletowego ręcznego potrzebne jest równa, sucha i twarda nawierzchnia. Decydując się na zakup paleciaka przyjrzyj się uważnie polskiej firmie Zakrem, która jest producentem profesjonalnych wózków paletowych.

 


Czy warto kupić wózek paletowy Zakrem?

Wybierając wózek paletowy ręczny Zakrem masz gwarancję solidnego wykonania i niezawodnego działania przez długie lata. Producent paleciaków Zakrem swoje doświadcznie zbiera już od 1952 roku.

Wózki paletowe Zakrem objęte są aż 30-miesięcznym serwisem gwarancyjnym! A rozpatrzenie jego reklamacji odbywa się w terminie 1 tygodnia od momentu zgłoszenia. Jeżeli gwarancja zostanie uznana, naprawa paleciaka odbędzie się w terminie do 21 dni.

Rodzaje wózków paletowych Zakrem

W swojej ofercie firma Zakrem posiada wiele wózków paletowych ręcznych, które wyróżniają się efektywną i bezpieczną pracą:

 

  • Ręczny wózek widłowy paletowy Zakrem WRU4-2500 NTN: model ten posiada podwójne rolki oraz koła nylonowe, które nie pozostawią śladów na nawierzchni, po której się porusza. Stabilna konstrukcja wózka paletowego jest oparta na stali 18G2A,. Rodzaje tego wózka paletowego charakteryzuje się również płynną regulacją opuszczania oraz wygodną i prostą obsługą w trakcie wykonywanej pracy.

  • Ręczny wózek paletowy Zakrem WRU4-2500 ocynkowany NTN: ocynkowany wózek paletowy zmniejsza szansę pojawienia się korozji, która przyczynia się do szybszego zużycia sprzętu. Tego typu wózki najlepiej sprawdzą się np. w mleczarniach czy zakładach chemiczny, czyli wszędzie tam, gdzie wózek paletowy będzie miał kontakt z wilgotnym środowiskiem.

  • Ręczny wózek paletowy Zakrem WRU4, widły 2500 mm: ten model charakteryzuje się długimi widłami wynoszącymi aż 2500 mm, które wykonane są z jednego fragmentu materiału, co zapewnia zwiększenie trwałości. Oprócz tego posiada wytrzymałą aluminiową pompę hydrauliczną oraz 3-pozycyjną dźwignię zwalniającą.

Komentarze

  • --Brak komentarzy--

Dodaj komentarz

Ocena: 0/6 ( 0 głos )