Wózek paletowy z krótkimi widłami

Wózki paletowe z krótkimi widłami

Wózki paletowe ręczne odpowiadają za bardzo łatwy i szybki sposób przewiezienia palety w konkretne miejsce. Są one niezbędnym wyposażeniem hal, magazynów czy nawet sklepów. Wózki paletowe ręczne różnią się od siebie na przykład długością wideł. Jakie widły wybrać do wózka paletowego?
Wózki paletowe ręczne jako niezbędne urządzenie w pracy

Wózki paletowe ręczne, inaczej też zwane paleciakami, są bardzo proste w obsłudze, dlatego praca z nimi jest bardzo łatwa i intuicyjna. Dzięki wózkom paletowym praca z towarem jest dużo łatwiejsza a podczas prac wiążących się z transportem palet, wykonywanie zadań jest sprawniejsze.

Paleciaki sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu, nie tylko na halach produkcyjnych i magazynach, ale również w branży spożywczej lub przemysłowej Wózki paletowe pokonują niewielki dystans, choć na dłuższych też radzą sobie dobrze. Nie mają problemu z pracą w pomieszczeniach, w których jest niska temperatura lub wilgoć.

Wózki paletowe z krótkimi widłami

Poruszanie się wózkiem paletowym z widłami o długości 1000 mm i 800 mm jest dużo łatwiejsze i sprawniejsze. Mają one udźwig zazwyczaj 2,5 tony, dlatego bez problemu przewożą ładunki na paletach. Jeżeli zdecydujesz się na zakup wózka paletowego z krótkimi widłami, musisz pamiętać o doborze odpowiednich rolek.

W tym przypadku najlepiej zdecydować się na rolkę pojedynczą. Wybór kół do wózka paletowego ma również duże znaczenie. Szczególnie należy zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego są wykonane koła. Najczęściej stosowane są koła gumowe ze względu na cichą pracę.

Ręczne wózki paletowe od Spare

Jeżeli szukasz odpowiedniego wózka, który spełni Twoje oczekiwania, sprawdź ofertę naszego sklepu! Wózki paletowe ręczne cieszą się dużym zainteresowanie wśród klientów, którzy cenią sobie solidne wykonanie i niezawodne działanie. Zaopatrz swoją przestrzeń roboczą w najlepszy sprzęt!

Komentarze

  • --Brak komentarzy--

Dodaj komentarz

Ocena: 0/6 ( 0 głos )