Wózek paletowy 1600mm masztowy EFS1016 Z SZYBKĄ POMPĄ

cena netto: 2 150,00 PLN
Ręczny wózek paletowy masztowy, model EFS1610 z szybką pompą.
 
Wysokośc podnoszenia wózka -  1600mm
 
Udźwig wózka- 1000 kg
 
Szybka pompa zwiększa prędkość podnoszenia 
Dwa warianty podnoszenia: ręczny (dyszel) i nożny (dodatkowe wyposażenie w postaci pedału nożnego)
 
Przednia rolka, nie jest obudowana metalową osłoną, co ułatwia prowadzenie wózka po nierównościach.
 

PARAMETRY TECHNICZNE

Wysokość podnoszenia  - max 1,6 m

Udźwig -  1 tona

Długość wideł  - 110cm

Długość całkowita wózka -148 cm

Szerokośc zewnętrzna wideł - 55 cm

Szerokość miedzy widłami  - 23 cm

Wysokość całkowita  - 201cm

Szerokość całkowita  - 85 cm 

Koła i rolki - poliuretaowe

Waga całkowita  - 184 kg

Kod towaru SP2024

 

Wózek  jest lżejszy w porównaniu do innych modeli wózka.      
Waga wózka wpływa na lekkość i wygodę prowadzenia wózka z ładunkiem.
 
 
Cena netto wózka paletowego wysokiego podnoszenia 1600mm - 2150,00 pln
 
tel: 22 723 92 90  
e-mail: info@spare.pl
 
 
Dostawa kurierem na terenie Polski.

Wysyłka kurierem 24h 

120 pln netto  ( przedpłata )

130 pln netto  ( pobranie )

 
Ręczne wózki paletowe wysokiego podnoszenia, to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy szukają ekonomicznego rozwiąznia, dla transportu ładunków. Wózki paletowe masztowe, mają lekką i małą konstrukcję w porównaniu do czołowych wózków widłowych. Ręczne wózki wysokiego podnoszenia moga pracować w małych pomieszczeniach. Są dużo tańszym rozwiązaniem niż wózek paletowy elektryczny masztowy czy czołowy wózek widłowy. 
 
Ręczne wózki paletowe podnośnikowe, idealnie sprawdzą się dla użytkownika, który potrzebuje transportować lub wyładowywać towary o masie do 2 ton. Najczęstszym modelem wózków ręcznych masztowych, jest model o udźwigu 1 tony i wysokości podnoszenia 1,6 metra.
Takie ręczne wózki paletowe masztowe, najczęściej wykorzystywane są do załadunków i rozładunków z samochodów dostawczych. Pozwalają na składowanie towaru na większych wysokościach, niż zwykły ręczny wózek paletowy.
 
 

 

Zamów/Zapytaj o produkt

kod zabezpieczającyAdministratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.