Opony niebrudzące do wózków

Opony niebrudzące do wózków widłowych.

Oferujemy opony niebrudzące wielu znanych firm. Znajdują zastosowanie zarówno na hali jak i placu rozładunkowym, gdzie nie występują znaczące ubytki nawierzchni. Opony do wózków widłowych z naszego asortymentu sprawiają, że praca jest stabilniejsza i nie wystąpią już przestoje spowodowane przecięciem dętki lub uszkodzeniem opony.

Opony niebrudzące nie pozostawiają czarnych śladów na posadzce, dlatego bardzo często wykorzystywane są w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym oraz papierniczym.


Opony niebrudzące najczęściej mają oznaczenia non-marking, clean, NM.

Opony niebrudzące na wózek widlowy.


W naszej ofercie znajdują się opony niebrudzące dwóch producentów Continental oraz Camso ( dawniej Solideal Comoplast )

- opony producenta Solideal Comoplast niebrudzące pneumatyczne

- opony producenta Solideal Comoplast niebrudzące superelastyczne

- opony marki Continental niebrudzące kremowe superelastyczne

- opony marki Barum niebrudzące kremowe superelastyczne

W wózkach widłowych można zastosować opony niebrudzące pneumatyczne oraz opony niebrudzące superelastyczne, inaczej zwane oponami pelnymi.

Opony niebrudzące wyprodukowane są ze specjalnych mieszanek nie pozostawiających śladów na podłożu. Opony niebrudzące mogą być stosowane w wózkach widłowych poruszających się po jasnych podłożach.

Opony non-marking do wózków widłowych nie przewodzą prądu elektrycznego, dlatego konieczne jest odpowiednie uziemienie wózka widłowego w czasie pracy na takich oponachZe względu na skład mieszkanki opony takie mogą mieć różny kolor, szary, kremowy, zielony.


Opony Continental niebrudzące, clean.

Opony superelastyczne  i opaski niebrudzące marki Continental

 

Opony niebrudzące do wózków widłowych.


opony do wózków widłowych - sklep internetowyWYBRANE PRODUKTY Z OFERTY:

Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.