Oferujemy opony niebrudzące wielu znanych firm. Znajdują zastosowanie zarówno na hali jak i placu rozładunkowym, gdzie nie występują znaczące ubytki nawierzchni. Opony do wózków widłowych z naszego asortymentu sprawiają, że praca jest stabilniejsza i nie wystąpią już przestoje spowodowane przecięciem dętki lub uszkodzeniem opony.
Opony niebrudzące nie pozostawiają czarnych śladów na posadzce, dlatego bardzo często wykorzystywane są w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym oraz papierniczym.
W naszej ofercie znajdują się opony niebrudzące dwóch producentów Continental oraz polskie opony Kabat.
pony niebrudzące wyprodukowane są ze specjalnych mieszanek nie pozostawiających śladów na podłożu. Opony niebrudzące mogą być stosowane w wózkach widłowych poruszających się po jasnych podłożach.
Opony non-marking do wózków widłowych nie przewodzą prądu elektrycznego, dlatego konieczne jest odpowiednie uziemienie wózka widłowego w czasie pracy na takich oponach. Ze względu na skład mieszkanki opony takie mogą mieć różny kolor, szary, kremowy, zielony.
Zamówienia telefoniczne, porady techniczne:
tel: 22 723 92 90
kom: 509 678 515
kom: 501 510 436
e-mail: info@spare.pl