Opony niebrudzące do wózków

Dowiedz się więcej

Opony niebrudzące do wózków widłowych.

 

Oferujemy opony niebrudzące wielu znanych firm. Znajdują zastosowanie zarówno na hali jak i placu rozładunkowym, gdzie nie występują znaczące ubytki nawierzchni. Opony do wózków widłowych z naszego asortymentu sprawiają, że praca jest stabilniejsza i nie wystąpią już przestoje spowodowane przecięciem dętki lub uszkodzeniem opony.

Opony niebrudzące nie pozostawiają czarnych śladów na posadzce, dlatego bardzo często wykorzystywane są w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym oraz papierniczym.

 

Opony niebrudzące najczęściej mają oznaczenia non-marking, clean, NM.

 

W naszej ofercie znajdują się opony niebrudzące dwóch producentów Continental oraz polskie opony Kabat.

 

W wózkach widłowych można zastosować opony niebrudzące pneumatyczne oraz opony niebrudzące superelastyczne, inaczej zwane oponami pelnymi.

 

pony niebrudzące wyprodukowane są ze specjalnych mieszanek nie pozostawiających śladów na podłożu. Opony niebrudzące mogą być stosowane w wózkach widłowych poruszających się po jasnych podłożach.

 

Opony non-marking do wózków widłowych nie przewodzą prądu elektrycznego, dlatego konieczne jest odpowiednie uziemienie wózka widłowego w czasie pracy na takich oponachZe względu na skład mieszkanki opony takie mogą mieć różny kolor, szary, kremowy, zielony.

 

 

Zamówienia telefoniczne, porady techniczne: 

tel: 22 723 92 90

kom: 509 678 515

kom: 501 510 436

e-mail: info@spare.pl