Montaż opon i opasek superelastycznych do wózków widłowych.


Montaż opon i opasek superelastycznych do wózków widłowych.


Oferujemy profesjonalny montaż opon  i opasek do wózków widłowych:

  • montaż opon superelastycznych ( pełnych, lanych )

  • montaż opasek superelastycznych do wózków

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia montaż opon do wózków widłowych i opasek. Posiadamy stacjonarne i mobilne prasy hydrauliczne o nośności 200 ton, które umożliwiają ich wymianę opon w miejscu pracy wózka widłowego: to doskonałe rozwiązanie eliminujące przestoje wózków związane z usługą.

Montaż opon do wózków widłowych i opasek możemy wykonać bezpośrednio u klienta lub w siedzibie naszej firmy w Warszawa - Michałowice na Al.Jerozolimskich 261.

Opony pełne (superelastyczne) i opaski, które chcieliby Państwo wymienić na prasie stacjonarnej prosimy zdemontować wraz z kołem. Wykonamy usługę domontażu starej opony czy opaski a następnie wykonamy montaż opony na felgę.

Na miejscu można dokonać zakupu nowego ogumienia.

Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic do skorzystania z naszego stacjonarnego serwisu opon do wózków widłowych.


Przed przyjazdem na montaż opon, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie terminu wykonania usługi, tel: 22 723-92-90

 
Wymiana ( demontaż/montaż ) opon superelastycznych, pełnych w wózku widłowym

 

 

Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.