Opony ARMOUR do wózków widłowych

Opony Armour są produkowane od 1951 roku przez chińską fabrykę. Znane i cenione są głównie ze względu na wysoką trwałość, która zapewnia stabilność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Opony do wózków widłowych wykonane są z unikalnej mieszanki gumy. Posiadają wzmocnione ściany boczne, które zapewniają odporność na ścieranie. Specjalna konstrukcja z kolei  zapobiega ślizganiu i dryfowaniu techniki.

Opony Armour to produkty wysokiej jakości, znane i cenione na całym świecie. W 1993 roku produkty marki Armour zostały uzyskały certyfikat DOT z Amerykańskiego Departamentu transportu. W 2002 roku firma uzyskała certyfikat ISO9001. .

W naszej ofercie znajdują się opony pneumatycznedo wózków widłowych z bieżnikiem L-6 i wzmocnionym PLT-328, który gwarantuje doskonałą przyczepność do podłoża i stabilność.


opony do wózków widłowych - sklep internetowy

WYBRANE PRODUKTY Z OFERTY:

Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.