Pługi śnieżne do wózków

Dowiedz się więcej

Pługi śnieżne do wózka widłowego.

Oferujemy pługi śnieżne do wózków widłowych wykonane z wysokogatunkowej stali pokryte farbą nakładaną w procesie malowania proszkowego. Znajdują zastosowanie we  wszystkich rodzajach wózków, a jedynym ograniczeniem mogą być wyłącznie parametry wideł.

Każdy dostępny u nas pług do wózka widłowego wyprodukowany został z największą dbałością o każdy szczegół. Specjanie zaprojektowana konstrukcja umożliwia jego szybki montaż i demontaż.

Pług śnieżny do wózka widłowego można nabyć w standardowych szerokościach: 1500mm oraz szersze: 2000mm, 2500mm, 3000mm. Cechuje je solidna konstrukcja, najwyższa jakość wykonania a także solidne spawy. Zastosowane materiały oraz rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że nasze pługi śnieżne mają zapewnioną długoletnią żywotność.

Pług śnieżny do wózka widłowego obsługuje się niemal mechanicznie. Jego użytkownik w bardzo prosty sposób ma możliwość zmiany kierunku pracy z prawego na lewy, czy prosto. Dodatkowo w oferowanych przez nad produktach zastosowaliśmy bardzo grube gumy o grubości 5 cm i wysokości 25 cm. Istnieje możliwość zakupu zapasowych gum.

Wszystkie oferowane przez nas pługi śnieżne produkowane są w Polsce.

 

W ofercie posiadamy również łańcuchy śniegowe do wózków widłowych wykonane ze stali tytanowej z ogniw o przekroju kwadratowym. Dla większej żywotności i pracy w ekstremalnie ciężkich warunkach zostały one dodatkowo utwardzone do pełnej głębokości.

Łańcuchy zimowe poddane są obróbce termicznej w celu ich powierzchniowego utwardzenia. Dzięki zastosowaniu czworokątnego przekroju ogniwa zakleszczają się między sobą gwarantując najlepszą skuteczność napędu i hamowania.

Dobierając łańcuchy śniegowe do wózków widłowych należy dokładnie sprawdzić rozmiar ogumienia oraz czy jest to opona pneumatyczna czy superelastyczna.