Pługi śnieżne do wózków.

Pługi śnieżne do wózka widłowego.

Oferujemy pługi śnieżne do wózków widłowych wykonane z wysokogatunkowej stali pokryte farbą nakładaną w procesie malowania proszkowego. Znajdują zastosowanie we  wszystkich rodzajach wózków, a jedynym ograniczeniem mogą być wyłącznie parametry wideł.

Każdy dostępny u nas pług do wózka widłowego wyprodukowany został z największą dbałością o każdy szczegół. Specjanie zaprojektowana konstrukcja umożliwia jego szybki montaż i demontaż.

Pług śnieżny do wózka widłowego można nabyć w standardowych szerokościach: 1500mm oraz szersze: 2000mm, 2500mm, 3000mm. Cechuje je solidna konstrukcja, najwyższa jakość wykonania a także solidne spawy. Zastosowane materiały oraz rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że nasze pługi śnieżne mają zapewnioną długoletnią żywotność.

Pług śnieżny do wózka widłowego obsługuje się niemal mechanicznie. Jego użytkownik w bardzo prosty sposób ma możliwość zmiany kierunku pracy z prawego na lewy, czy prosto. Dodatkowo w oferowanych przez nad produktach zastosowaliśmy bardzo grube gumy o grubości 5 cm i wysokości 25 cm. Istnieje możliwość zakupu zapasowych gum.

Wszystkie oferowane przez nas pługi śnieżne produkowane są w Polsce.

 

W ofercie posiadamy również łańcuchy śniegowe do wózków widłowych wykonane ze stali tytanowej z ogniw o przekroju kwadratowym. Dla większej żywotności i pracy w ekstremalnie ciężkich warunkach zostały one dodatkowo utwardzone do pełnej głębokości.

Łańcuchy zimowe poddane są obróbce termicznej w celu ich powierzchniowego utwardzenia. Dzięki zastosowaniu czworokątnego przekroju ogniwa zakleszczają się między sobą gwarantując najlepszą skuteczność napędu i hamowania.

Dobierając łańcuchy śniegowe do wózków widłowych należy dokładnie sprawdzić rozmiar ogumienia oraz czy jest to opona pneumatyczna czy superelastyczna.

 

WYBRANE PRODUKTY Z OFERTY:

 

Zobacz nasz produkt przed zakupem:

 

Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.