Opony do wózków widłowych pneumatyczne i superelastyczne.

Opony do wózków widłowych pneumatyczne i superelastyczne.

Odpowiednio dobrane opony do wózków widłowych zapewniają ich prawidłową eksploatację. Źle dopasowane mogą powodować niewłaściwą amortyzację, mniejszą przyczepność oraz trakcję, nadmierne zużycie elementów zawieszenia i samego ogumienia. Wymiana innych części do wózków widłowych może nas sporo kosztować.


Opony do wózka widłowego i ich rodzaje:

Opony do wózków widłowych dostępne są w wielu rodzajach, ponieważ znajdują zastosowanie w różnych środowiskach pracy. Wyróżniamy:

  • opony pneumatyczne (opony niebrudzące i czarne)

  • opony pełne superelastyczne (czarne i niebrudzące)

  • opaski superelastyczne do wózków widłowych

Oferujemy opony do wózków widłowych uwzględniające różne klasy jakościowe, w tym z najwyższej klasy (premium), takich marek jak: Continental, Solideal, Ad-trak, Trelleborg, Michelin, Barum, Armour.

Dbając o jakość oferowanych przez nas części do wózków widłowych w naszym magazynie posiadamy w ciągłej sprzedaży dużą część asortymentu. W większości przypadków jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienie w ciągu 24 h. Zamówione opony superelastyczne (tzw. opony pełne)  montujemy na specjalnej prasie do tego celu przystosowanej, dlatego możemy dać gwarancję solidności i jakości wykonanej usługi.


Opony do wózków widłowych wymieniamy w naszym magazynie w Warszawie lub bezpośrednio u klienta (montaż opon u klienta na mobilnej prasie hydraulicznej)


 

Opony Continental do wózków widłowych.

   

 

Opony Barum do wózków widłowych.

   

 

Opony Ad-trak do wózków widłowych.


opony kabat do wózków widłowych

 

 

opony do wózków widłowych - sklep internetowy


Administratorem danych osobowych jest firma Spare, z siedzibą w Michałowicach ( 05-816), Al.Jerozolimskie 261. Dane zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień, obsługi zapytań, przygotowywania ofert, w celach rachunkowych i podatkowych. Podstawę zbierania danych stanowi art.6 pkt 1 lit. b) i c) RODO. Odbiorcami danych osobowych są również obsługujące administratora firmy kurierskie, hostingodawca. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat od daty zakończenia świadczenia usług (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia, obsługi gwarancji i rękojmi) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe). Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@spare.pl lub zadzwoń pod numer tel. 22 723 92 90.